W Foot-Med stawiamy gwiazdy na nogi!

17 czerwca 2019

W Foot-Med stawiamy gwiazdy na nogi!

W Foot-Med stawiamy gwiazdy na nogi!

W Foot-Med stawiamy gwiazdy na nogi!

Nasza klinika jest coraz chętniej odwiedzana przez osoby publiczne. W ostatnim czasie gościliśmy znanego Warszawiaka mongolskiego pochodzenia – Bilguuna Ariunbaatara.

Jak się okazuje dla gwiazd ekranu i celebrytów ważnym jest nie tylko twarz i śnieżnobiały uśmiech. Praca przed kamerą i za mikrofonem jest tylko wierzchołkiem góry lodowej, który my jako widzowie obserwujemy. Bilguun Ariunbaatar stał się znany po udziale w programie Szymon Majewski Show, gdzie wcielił się w rolę mongolskiego korespondenta tamtejszej stacji telewizyjnej. Później kariera nabrała rozpędu. Udział w kampaniach reklamowych i programach takich jak Twoja twarz brzmi znajomo, Jaka to melodia, Celebrity Splash i wiele innych skutecznie zapadły w pamięć szerokiej publiczności.

Mało jednak osób wie, że on sam również ma za sobą przygodę ze studiami medycznymi. Jak sam przyznaje poszedł w ślady swoich rodziców, którzy są lekarzami. Kariera telewizyjna jednak skutecznie pokrzyżowała plany i ostatecznie porzucił te studia na rzecz, jak sam wspomina, mniej wymagających niż medycyna. Bilguun pomimo swojej postury jest bardzo aktywną fizycznie osobą. Wiele osób pamięta jego udział w programie Taniec z Gwiazdami. Zajął tam ostatecznie drugie miejsce, ale trudno było nie być pod wrażeniem jego tanecznych wyczynów.

Jest także członkiem Reprezentacji Artystów Polskich w piłce nożnej, gdzie wraz z innymi gwiazdami gra w szczytnych celach. Wiąże się to z częstymi treningami i poważnym obciążeniem dla organizmów osób, które (co tu dużo mówić) są dobrze zbudowane

W ostatnim czasie podjął publiczne wyzwanie i walczy z własnym organizmem redukując zbędne kilogramy w projekcie internetowym Skurczybil. Stąd też właśnie chęć holistycznego przeglądu swojego organizmu w Sport-Med i Foot-Med.

Dyskomfort i dolegliwości naszego pacjenta zostały już tylko wspomnieniem. Wizyta przebiegła tak, jak można sobie to wyobrazić. Poczucie humoru naszego pacjenta to zdecydowanie jego prawdziwa natura. Uśmiech nie schodził mu z ust nawet wtedy, kiedy na fotelu udało mu się zasnąć podczas zabiegu. Jak widać wizyty w naszym gabinecie nie należą do stresujących.

Zapraszamy wszystkie osoby, które podobnie jak nasz gość przez długi czas walczyły z dyskomfortem, a podczas jednej wizyty w naszym gabinecie chcą odzyskać pełną sprawność.

Umów wizytę w klinice
Foot-Med i zadbaj o swoje stopy
Napisz do nas
Formularz kontaktowy