rejestracja

Dr n. med. Łukasz Wohadlo

Dr n. med. Łukasz Wohadlo – Specjalista chirurgii ogólnej oraz specjalista chirurgii onkologicznej.

Ukończył w roku 2005 Wydział Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Ordynator szpitala Św. Rafała w Krakowie.

Staż podyplomowy odbywał w Szpitalu MSWiA w Krakowie. W roku 2007 rozpoczął 

specjalizacje z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Onkologicznej Centrum Onkologii – Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Krakowie. Egzamin z chirurgii ogólnej zdał w roku 2013.

Specjalizację z chirurgii onkologicznej odbył w Klinice Chirurgii Onkologicznej w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach. Egzamin z chirurgii onkologicznej zdał w roku 2016. W roku 2015 obronił pracę doktorską po tytułem “Analiza skuteczności oraz przyczyn niepowodzeń leczenia chorych na klasyczną postać naciekającego zrazikowego raka piersi” w Centrum Onkologii – Instytucie im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.

Doktor wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej zarówno klasyczne jak i laparoskopowe. Odbył liczne staże i szkolenia w kraju i za granicą. Odbywał szkolenia za granicą, m. in. –  szkolenie z zaawansowanych technik chirurgii laparoskopowej w leczeniu nowotworów jelita grubego i odbytnicy w Monachium oraz szkolenie z zabiegów onkoplastycznych i rekonstrukcyjnych piersi chorych z rakiem piersi w Mediolanie.

 

W Foot-Med dr n. med. Łukasz Wohadlo z sukcesami wykonuje zabieg plastyki wałów okołopaznokciowych w asyście podologa. Zabieg plastyki wałów okołopaznokciowych dostępny jest w stałej ofercie kliniki. Dysponujemy wyspecjalizowanym personelem oraz kompleksową i profesjonalną opieką medyczną.

 

 

Gabinet Podologiczny Foot-Med Kraków - Ruczaj, Krowodrza © 2019 foot-med.pl